Locaties

Kind en Motoriek behandeld op vier locaties die voor een ieder toegankelijk zijn. Al onze locaties zijn bekend bij het platform kinderoefentherapie en eventueel ter verificatie daar op te vragen.
Daarnaast heeft Kind en Motoriek een samenwerking met de volgende scholen:
Regio Amsterdam
BS de Biënkorf, Amsterdam Ilonka van Zanten
BS De Vlaamse Reus, Amsterdam Kirsten Versteeg
Burgemeester de Vlugtschool, Amsterdam Danielle Verdegaal
De Poseidon School, Amsterdam Caroline Bosma
De Poolster, Amsterdam Ilonka van Zanten
De Bron, Amsterdam Lisan Kok
Goeman Borgesiusschool, Amsterdam Liesbeth Tissen
Huizingaschool, Amsterdam Liesbeth Tissen
Het Gein, Amsterdam Melissa van Straaten
Immanuelschool, Amsterdam Danielle Verdegaal
Johannesschool, Amsterdam Sanne van Mil
De Schakel, Amsterdam Sanne van Mil
Joop Westerweelschool, Amsterdam Stender Buchner
KB De Mijlpaal, Amsterdam Kirsten Versteeg
Kunstmagneetschool De Kraal, Amsterdam Eline van Rijn
Montessorischool Boven ‘t IJ, Amsterdam Melissa van Straaten
OBS De Globe, Amsterdam Sanne van Mil
OBS De Krijtmolen, Amsterdam Marlou Letsoin
OBS De Punt, Amsterdam Eline van Rijn
OBS De Roos, Amsterdam Eline van Rijn
OBS De Toekomst, Amsterdam Daniel van den Berg
OBS Nellestein, Amsterdam Melissa van Straaten
OBS Steigereiland, Amsterdam Caroline Bosma
Prof. Dr. I.C. van Houteschool, Amsterdam Maaike Jagroep-Henzen
De Satelliet, Amsterdam Marlou Letsoin
SBO De Driesprong, Amsterdam Lisan Kok
SBO De Hasselbraam, Amsterdam Eline van Rijn
SBO De Kans, Amsterdam Jan-Pieter Timmermans en Stender Buchner
SBO Professor Dumont, Amsterdam Eline van Rijn
Timotheus School, Amsterdam Stender Buchner
Ijdoornschool, Amsterdam Marlou Letsoin
PI De Brug, Leiden Maaike Jagroep-Henzen
Tangramschool, Purmerend Danielle Verdegaal
Regio Utrecht
Boulevard 410, Amersfoort Lieke Mezger en Iris Mulder
PCBO De Vuurvogel, Amsersfoort Daniel van der Berg
Berg en Boschschool, Bilthoven Joella de Vlieger
Berg en Boschschool, Houten Karin Jägers
SBO De Wenteltrap, IJsselstein Anneloes de Vries en Ilja Panis
Aboe Da’oed school, Utrecht Wai Chong Lin
Asch van wijckschool, Utrecht Karin Jägers
Blauwe Aventurijn, Utrecht Tara Noordanus
BS Rietendak, Utrecht Kim Siben
CB De Kleine Vliegenier, Utrecht Tara Noordanus
GBS De Wissel, Utrecht Tara Noordanus
JCPS De Brug, Utrecht Iris Mulder
Johannes XXIII school, Utrecht Nikie van Waijenburg
JPS Cleophas, Utrecht Renske Willemse
KSU De Achtbaan, Utrecht Stella Keereweer
KSU De Binnentuin, Utrecht Wai Chong Lin en Fleur Kuylaars
KSU De Catharijnepoort, Utrecht Renske Willemse
KSU De Jazzsingel, Utrecht Jos Laheij
KSU Hof ter Weide, Utrecht Esther van Zuilen
KSU Marcusschool, Utrecht Sanne Witte
KSU Stepping Stones, Utrecht Renske Willemse
KSU St. Jan de Doper, Utrecht Tara Noordanus
KSU Sint Maarten, Utrecht Nikie van Waijenburg
OBS De Kleine Dichter, Utrecht Lieke Mezger en Caroline Bosma
OBS De Koekoek, Utrecht Jos Laheij
OBS Jules Verne, Utrecht Kim Siben
OBS Prinses Margrietschool, Utrecht Nikie van Waijenburg
OBS Waterrijk, Utrecht Sanne Witte
Kindercampus Molenpark, Utrecht Joëlla de Vlieger
PCB De Boemerang, Utrecht Kim Siben
SBO Belle van Zuylen, Utrecht Daniel van den Berg
PCB De Rank, Vianen Esther van Zuilen
De Ark, Vianen Esther van Zuilen
CP Van Leersumschool, Veenendaal Mirna Kuit
Willem Alexanderschool, Woerden Marjolein Baay
De Regenboog, Woerden Caroline Bosma en Anneloes de Vries
CP Van Leersumschool, Zeist Mirna Kuit en Joëlla de Vlieger
SBO Stuifheuvel, Zeist Fleur Kuylaars
.