Het behandelteam

Het team van Kind en Motoriek bestaat uit meer dan dertig enthousiaste en gepassioneerde (kinder)oefentherapeuten. Zij worden aangestuurd door vier regio- en procesmanagers en kwalitatief gecontroleerd door een kundige kwaliteitsmanager. Al onze (kinder)oefentherapeuten staan geregistreerd in het kwaliteitsregister paramedici, dit betekent dat zij succesvol hun opleiding hebben afgerond en zich elke 5 jaar moeten laten herregistreren om kwalitatief goede zorg te garanderen. Naast onze zorginhoudelijke medewerkers is er ook ondersteunend personeel aanwezig binnen Kind en Motoriek.

Rens van Wijngaarden

Praktijkeigenaar

Dr. Johannes Noordstar

Kwaliteitscoördinator
Esther van Zuilen

Kwaliteitsregister nr.:
39910206694

esther@kindenmotoriek.nl

Esther van Zuilen

Regio- en procesmanager Utrecht, kinderoefentherapeut
Kim Siben

Kwaliteitsregister nr.:
89910194294

kim@kindenmotoriek.nl

Kim Siben

Regio- en procesmanager Utrecht, Kinderoefentherapeut
Ilja Panis

Kwaliteitsregister nr.:
19908199094

ilja@kindenmotoriek.nl

Ilja Panis

Regio- en procesmanager Amsterdam, kinderoefentherapeut, orthopedagoog
Eline van Rijn

Kwaliteitsregister nr.:
99912822594

eline@kindenmotoriek.nl

Eline van Rijn

Regio- en procesmanager Amsterdam, Kinderoefentherapeut
Daniel van den Berg

Kwaliteitsregister nr.:
49101511793

daniel@kindenmotoriek.nl

Daniel van den Berg

Kinderoefentherapeut
Karin Jägers

Kwaliteitsregister nr.:
69910195394

karin@kindenmotoriek.nl

Karin Jägers

Kinderoefentherapeut
Maaike Jagroep - Henzen

Kwaliteitsregister nr.:
19911394094

maaike@kindenmotoriek.nl

Maaike Jagroep - Henzen

Kinderoefentherapeut
Fleur Kuijlaars

Kwaliteitsregister nr.:
09911835894

fleur@kindenmotoriek.nl

Fleur Kuijlaars

Kinderoefentherapeut
Mirna Kuit

Kwaliteitsregister nr.:
49912170194

mirna@kindenmotoriek.nl

Mirna Kuit

Kinderoefentherapeut
Marlou Letsoin

Kwaliteitsregister nr.:
49912679493

marlou@kindenmotoriek.nl

Marlou Letsoin

Kinderoefentherapeut
Wai Chong Lin

Kwaliteitsregister nr.:
89910897694

wai@kindenmotoriek.nl

Wai Chong Lin

Kinderoefentherapeut
Lieke Mezger

Kwaliteitsregister nr.:
49101511793

lieke@kindenmotoriek.nl

Lieke Mezger

Kinderoefentherapeut
Iris Mulder

Kwaliteitsregister nr.:
49101815593

iris@kindenmotoriek.nl

Iris Mulder

Kinderoefentherapeut
Tara Noordanus

Kwaliteitsregister nr.:
49101143493

tara@kindenmotoriek.nl

Tara Noordanus

Kinderoefentherapeut
Jan-Pieter Timmermans

Kwaliteitsregister nr.:
19906189694

janpieter@kindenmotoriek.nl

Jan-Pieter Timmermans

Kinderoefentherapeut
Liesbeth Tissen

Kwaliteitsregister nr.:
79910639893

liesbeth@kindenmotoriek.nl

Liesbeth Tissen

Kinderoefentherapeut
Daniëlle Verdegaal

Kwaliteitsregister nr.:
29911888493

daniëlle@kindenmotoriek.nl

Daniëlle Verdegaal

Kinderoefentherapeut
Joëlla de Vlieger

Kwaliteitsregister nr.:
99914423394

joella@kindenmotoriek.nl

Joëlla de Vlieger

Kinderoefentherapeut
Nikie van Waijenburg

Kwaliteitsregister nr.:
29910746194

nikie@kindenmotoriek.nl

Nikie van Waijenburg

Kinderoefentherapeut
Ilonka van Zanten

Kwaliteitsregister nr.:
59911333694

ilonka@kindenmotoriek.nl

Ilonka van Zanten

Kinderoefentherapeut
Stender Buchner

Kwaliteitsregister nr.:
49102287793

stender@kindenmotoriek.nl

Stender Buchner

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Marjolein Baay

Kwaliteitsregister nr.:
49103140193

marjolein@kindenmotoriek.nl

Marjolein Baay

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Kirsten Versteeg

Kwaliteitsregister nr.:
49103812393

kirsten@kindenmotoriek.nl

Kirsten Versteeg

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Anneloes de Vries

Kwaliteitsregister nr.:
49104079393

anneloes@kindenmotoriek.nl

Anneloes de Vries

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Caroline Bosma

Kwaliteitsregister nr.:
49104074593

caroline@kindenmotoriek.nl

Caroline Bosma

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Stella Keereweer

Kwaliteitsregister nr.:
49104794593

stella@kindenmotoriek.nl

Stella Keereweer

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Lisan Kok

Kwaliteitsregister nr.:
49104041593

lisan@kindenmotoriek.nl

Lisan Kok

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Jos Laheij

Kwaliteitsregister nr.:
49102571193

jos@kindenmotoriek.nl

Jos Laheij

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Sanne van Mil

Kwaliteitsregister nr.:
49104739993

sanne.m@kindenmotoriek.nl

Sanne van Mil

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Melissa van Straaten

Kwaliteitsregister nr.:
49104351193

melissa@kindenmotoriek.nl

Melissa van Straaten

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Renske Willemse

Kwaliteitsregister nr.:
49102878393

renske.w@kindenmotoriek.nl

Renske Willemse

Oefentherapeut Mensendieck en kinderoefentherapeut i.o.
Sanne Witte

Kwaliteitsregister nr.:
49104266793

sanne.w@kindenmotoriek.nl

Sanne Witte

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.

Marleen de Kooker

Office Manager