Het behandelteam

Het team van Kind en Motoriek bestaat uit meer dan dertig enthousiaste en gepassioneerde (kinder)oefentherapeuten. Zij worden aangestuurd door vier regio- en procesmanagers en kwalitatief gecontroleerd door een kundige kwaliteitsmanager. Al onze (kinder)oefentherapeuten staan geregistreerd in het kwaliteitsregister paramedici, dit betekent dat zij succesvol hun opleiding hebben afgerond en zich elke 5 jaar moeten laten herregistreren om kwalitatief goede zorg te garanderen. Naast onze zorginhoudelijke medewerkers is er ook ondersteunend personeel aanwezig binnen Kind en Motoriek.

Rens van Wijngaarden

Praktijkeigenaar

Dr. Johannes Noordstar

Kwaliteitscoördinator
Esther van Zuilen

Kwaliteitsregister nr.:
39910206694

esther@kindenmotoriek.nl

Esther van Zuilen

Regio- en procesmanager Utrecht, kinderoefentherapeut
Ilja Panis

Kwaliteitsregister nr.:
19908199094

ilja@kindenmotoriek.nl

Ilja Panis

Regio- en procesmanager Amsterdam, kinderoefentherapeut, orthopedagoog
Eline van Rijn

Kwaliteitsregister nr.:
99912822594

eline@kindenmotoriek.nl

Eline van Rijn

Regio- en procesmanager Amsterdam, Kinderoefentherapeut
Daniel van den Berg

Kwaliteitsregister nr.:
49101511793

daniel@kindenmotoriek.nl

Daniel van den Berg

Kinderoefentherapeut
Karin Jägers

Kwaliteitsregister nr.:
69910195394

karin@kindenmotoriek.nl

Karin Jägers

Kinderoefentherapeut
Maaike Jagroep - Henzen

Kwaliteitsregister nr.:
19911394094

maaike@kindenmotoriek.nl

Maaike Jagroep - Henzen

Kinderoefentherapeut
Fleur Kuijlaars

Kwaliteitsregister nr.:
09911835894

fleur@kindenmotoriek.nl

Fleur Kuijlaars

Kinderoefentherapeut
Mirna Kuit

Kwaliteitsregister nr.:
49912170194

mirna@kindenmotoriek.nl

Mirna Kuit

Kinderoefentherapeut
Katja van Leeuwen

Kwaliteitsregister nr.:
49100855993

katja@kindenmotoriek.nl

Katja van Leeuwen

Kinderoefentherapeut
Marlou Letsoin

Kwaliteitsregister nr.:
49912679493

marlou@kindenmotoriek.nl

Marlou Letsoin

Kinderoefentherapeut
Wai Chong Lin

Kwaliteitsregister nr.:
89910897694

wai@kindenmotoriek.nl

Wai Chong Lin

Kinderoefentherapeut
Lieke Mezger

Kwaliteitsregister nr.:
49101511793

lieke@kindenmotoriek.nl

Lieke Mezger

Kinderoefentherapeut
Iris Mulder

Kwaliteitsregister nr.:
49101815593

iris@kindenmotoriek.nl

Iris Mulder

Kinderoefentherapeut
Tara Noordanus

Kwaliteitsregister nr.:
49101143493

tara@kindenmotoriek.nl

Tara Noordanus

Kinderoefentherapeut
Kim Siben

Kwaliteitsregister nr.:
89910194294

kim@kindenmotoriek.nl

Kim Siben

Kinderoefentherapeut
Jan-Pieter Timmermans

Kwaliteitsregister nr.:
19906189694

janpieter@kindenmotoriek.nl

Jan-Pieter Timmermans

Kinderoefentherapeut
Liesbeth Tissen

Kwaliteitsregister nr.:
79910639893

liesbeth@kindenmotoriek.nl

Liesbeth Tissen

Kinderoefentherapeut
Daniëlle Verdegaal

Kwaliteitsregister nr.:
29911888493

daniëlle@kindenmotoriek.nl

Daniëlle Verdegaal

Kinderoefentherapeut
Sanne Vermeulen

Kwaliteitsregister nr.:
49911464794

sanne@kindenmotoriek.nl

Sanne Vermeulen

Kinderoefentherapeut
Joëlla de Vlieger

Kwaliteitsregister nr.:
99914423394

joella@kindenmotoriek.nl

Joëlla de Vlieger

Kinderoefentherapeut
Nikie van Waijenburg

Kwaliteitsregister nr.:
29910746194

nikie@kindenmotoriek.nl

Nikie van Waijenburg

Kinderoefentherapeut
Anouk van der Zwan

Kwaliteitsregister nr.:
49913370994

anouk@kindenmotoriek.nl

Anouk van der Zwan

Kinderoefentherapeut
Marjolein Baay

Kwaliteitsregister nr.:
49103140193

marjolein@kindenmotoriek.nl

Marjolein Baay

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Stender Buchner

Kwaliteitsregister nr.:
49102287793

stender@kindenmotoriek.nl

Stender Buchner

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Kirsten Versteeg

Kwaliteitsregister nr.:
49103812393

kirsten@kindenmotoriek.nl

Kirsten Versteeg

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Anneloes de Vries

Kwaliteitsregister nr.:
49104079393

anneloes@kindenmotoriek.nl

Anneloes de Vries

Oefentherapeut Cesar en kinderoefentherapeut i.o.
Caroline Bosma

Kwaliteitsregister nr.:
49104074593

caroline@kindenmotoriek.nl

Caroline Bosma

Oefentherapeut Mensendieck
Rein Distelvelt

Kwaliteitsregister nr.:
49103960393

rein@kindenmotoriek.nl

Rein Distelvelt

Oefentherapeut Mensendieck
Lisan Kok

Kwaliteitsregister nr.:
49104041593

lisan@kindenmotoriek.nl

Lisan Kok

Oefentherapeut Mensendieck
Jos Laheij

Kwaliteitsregister nr.:
49102571193

jos@kindenmotoriek.nl

Jos Laheij

Oefentherapeut Cesar
Fleurine van Manen

Kwaliteitsregister nr.:
49103935993

fleurine@kindenmotoriek.nl

Fleurine van Manen

Oefentherapeut Cesar
Susanne Verduin

Kwaliteitsregister nr.:
49103974193

susanne@kindenmotoriek.nl

Susanne Verduin

Oefentheraeput Mensendieck
Renske Willemse

Kwaliteitsregister nr.:
49102878393

renske.w@kindenmotoriek.nl

Renske Willemse

Oefentherapeut Mensendieck
Sanne Witte

Kwaliteitsregister nr.:
49104266793

sanne.w@kindenmotoriek.nl

Sanne Witte

Oefentherapeut Cesar

Lars van Straaten

HR en administratie

Marleen de Kooker

Office Manager