Locaties

Kind en Motoriek behandeld op vier locaties die voor een ieder toegankelijk zijn. Al onze locaties zijn bekend bij het platform kinderoefentherapie en eventueel ter verificatie daar op te vragen.
Daarnaast heeft Kind en Motoriek een samenwerking met de volgende scholen:
Regio Amsterdam
Bisschop Huibersschool, Amsterdam Liesbeth Tissen
BS de Biënkorf, Amsterdam Fleurine van Manen
BS De Vlaamse Reus, Amsterdam Kirsten Versteeg
Burgemeester de Vlugtschool, Amsterdam Danielle Verdegaal
Cordaan, Amsterdam Fleurine van Manen
De Poseidon School, Amsterdam Fleurine van Manen
De Bron, Amsterdam Lisan Kok
Goeman Borgesiusschool, Amsterdam Liesbeth Tissen
Huizingaschool, Amsterdam Liesbeth Tissen
Immanuelschool, Amsterdam Danielle Verdegaal
Johannesschool, Amsterdam Anouk van der Zwan
Joop Westerweelschool, Amsterdam Stender Buchner
KB De Mijlpaal, Amsterdam Kirsten Versteeg
Montessorischool Boven ‘t IJ, Amsterdam Susanne Verduin
OBS De Globe, Amsterdam Anouk van der Zwan
OBS De Krijtmolen, Amsterdam Marlou Letsoin
OBS De Punt, Amsterdam Eline van Rijn
OBS De Roos, Amsterdam Eline van Rijn
OBS De Toekomst, Amsterdam Daniel van den Berg
OBS Nellestein, Amsterdam Maaike Jagroep-Henzen
OBS Steigereiland, Amsterdam Fleurine van Manen
Prof. Dr. I.C. van Houteschool, Amsterdam Maaike Jagroep-Henzen
De Satelliet, Amsterdam Anouk van der Zwan
SBO De Driesprong, Amsterdam Lisan Kok
SBO De Hasselbraam, Amsterdam Eline van Rijn
SBO De Kans, Amsterdam Jan-Pieter Timmermans en Stender Buchner
SBO Professor Dumont, Amsterdam Eline van Rijn
Timotheus School, Amsterdam Stender Buchner
PI De Brug, Leiden Maaike Jagroep-Henzen
Tangramschool, Purmerend Danielle Verdegaal
Regio Utrecht
Boulevard 410, Amersfoort Lieke Mezger
PCBO De Vuurvogel, Amsersfoort Daniel van der Berg
Berg en Boschschool, Bilthoven Joella de Vlieger
KBS St. Josephschool, Hooglanderveen Nikie van Waijenburg
Berg en Boschschool, Houten Karin Jägers
SBO De Wenteltrap, IJsselstein Sanne Vermeulen en Ilja Panis
Aboe Da’oed school, Utrecht Wai Chong Lin
Asch van wijckschool, Utrecht Karin Jägers
Blauwe Aventurijn, Utrecht Tara Noordanus
BS Rietendak, Utrecht Kim Siben
CB De Kleine Vliegenier, Utrecht Kim Siben
GBS De Wissel, Utrecht Tara Noordanus
JCPS De Brug, Utrecht Katja van Leeuwen
Johannes XXIII school, Utrecht Nikie van Waijenburg
JPS Cleophas, Utrecht Katja van Leeuwen
KSU De Achtbaan, Utrecht Joella de Vlieger
KSU De Binnentuin, Utrecht Wai Chong Lin en Fleur Kuylaars
KSU De Catharijnepoort, Utrecht Katja van Leeuwen
KSU De Jazzsingel, Utrecht Jos Laheij
KSU Hof ter Weide, Utrecht Esther van Zuilen
KSU Notenboom, Utrecht Katja van Leeuwen
KSU St. Jan de Doper, Utrecht Tara Noordanus
KSU Sint Maarten, Utrecht Nikie van Waijenburg
OBS De Kleine Dichter, Utrecht Lieke Mezger
OBS De Koekoek, Utrecht Lieke Mezger
OBS Jules Verne, Utrecht Kim Siben
OBS Prinses Margrietschool, Utrecht Nikie van Waijenburg
OBS Waterrijk, Utrecht Esther van Zuilen
Parkschool, Utrecht Joëlla de Vlieger
PCB De Boemerang, Utrecht Kim Siben
SBO Belle van Zuylen, Utrecht Daniel van den Berg
PCB De Rank, Vianen Esther van Zuilen
CP Van Leersumschool, Veenendaal Mirna Kuit
Willem Alexanderschool, Woerden Marjolein Baay
De Regenboog, Woerden Sanne Vermeulen
CP Van Leersumschool, Zeist Mirna Kuit
SBO Stuifheuvel, Zeist Fleur Kuylaars
.